Tipy

 • Teambuilding

  Všechny naše hry je možné využít také jako firemní či jiný teambuilding. Počítejte pak s přiměřenými časovými rozestupy mezi družstvy (cca 10 min.).

  Při hře „Boj o československé pohraničí“ je možné domluvit prohlídku dělostřelecké tvrze Stachelberg (není v ceně hry), případně využít altánu v areálu tvrze, třeba k opékání špekáčků. V Rokytnici nad Jizerou je nespočet penzionů a hotelů. Pak můžete akci protáhnout třeba i na celý víkend. A v Praze zase máte jednu z našich her tak říkajíc „za humny“, takže teambuilding zvládnete třeba i za jedno odpoledne. Pokud byste měli zájem, pak nás kontaktujte, určitě se domluvíme na množstevní slevě, případně dalších možnostech spolupráce.

 • Řekněte si o slevu.
  Pokud se vám naše hra líbila a máte zájem o další, neváhejte a řekněte si o slevu!
  Napište hodnocení na náš FB, nasdílejte odkaz na naše stránky nebo se s námi podělte o fotografie ze hry. Uděláte nám radost, a ještě za to získáte slevu 100Kč na vámi vybranou hru.
  Do objednávky napište, že žádáte o slevu, a jak jste splnili naši podmínku.

 • Součástí každé hry je malý originální dárek. Můžete si tak postupně vytvářet sérii.

 • V každé hře je pouze jeden dáreček. Pokud chcete hrát dvě rodiny, mohlo by být právě vašim dětem líto, že přijdou zkrátka. Proto Vám nabízím po předchozí osobní domluvě druhý dárek zdarma.

 • Pokud stále nevíte, pak zavolejte nebo napište.